MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Chystáte se do Chorvatska? Pak byste neměli minout Camping Resort Krk!

Tip na dovolenou

Chystáte se do Chorvatska? Pak byste neměli minout Camping Resort Krk!

Jeden z nejhezčích chorvatských kempů najdete hned na ostrově Krk, takže to k němu máte – jak se říká, ale nesmíte to brát úplně doslova - co by kamenem dohodil, a když na svoji první cestu v nové sezóně vyrazíte zbrusu novým obytňákem Sunlight, tak si tu nepříliš dlouhou cestu, stejně jako celou dovolenou, užijete opravdu naplno! Ale tentokrát nebudeme mluvit o nejnovějších obytných vozech, i když by si to zasloužily, ale o prvotřídním kempu, který patří k nejhezčím v Chorvatsku, ale dost možná i v celé Evropě. Camping Resort Krk se pyšní pěti hvězdičkami a my se pod každou z nich s hrdostí můžeme podepsat. Pokud se chystáte do Chorvatska, pak tento kemp byste rozhodně neměli minout. Takže vzhůru na Jadran!


Na co se v kempu můžete těšit?

Kompletně rekonstruovaný kemp nabízí velmi kvalitní vybavení, a to pro všechny typy návštěvníků, ať už plánujete bydlet ve vlastním obytňáku nebo si chcete pronajmout luxusní mobilní dům. Kemp je dokonale čistý, věnuje velkou pozornost ochraně životního prostředí a myslí na celou rodinu. Důkazem toho je mnoho bazénů, dětských hřišť nebo bohatý animační program. A v kempu budete vítání i tehdy, pokud s sebou na letní dovolenou berete svoje domácí mazlíčky!

Krásná příroda a klidné místo v blízkosti starobylého města Krk – to samo o sobě zní dost lákavě. Ale pozor, to není zdaleka všechno. Pro klienty vyžadující nejvyšší komfort je připraveno luxusní ubytování v Bella Vista Premium Village. Stylové mobilní domy jsou zase ideální pro rodiny a mladé páry. Samozřejmostí jsou krásné a udržované pláže v bezprostřední blízkosti kempu. Vaše ratolesti se kromě mnoha bazénů mohou těšit na dětský vodní park. Možná však využijete i širokou nabídku doplňkových služeb, k dispozici je vám SPA centrum se saunami, které nabízí nepřeberné množství kosmetických procedur. Na bohatý program, který kombinuje sport a zábavu, se můžete těšit od května do září.

Zkrátka ale nepřijdou ani vaše chuťové buňky, na centrálním náměstí (Piazza) najdete kromě obchodů i pekařství, trh s potravinami a samozřejmě nejrůznější restaurace, ale v kempu nechybí ani dokonale zásobený a vkusně zařízený plážový bar.

Protože mnoho slov hravě nahradí několik fotografií nebo krátké video, můžete se podívat na prezentaci kempu na webových stránkách portálu www.camping-adriatic.com nebo zkouknout kratičké video na facebooku MAX Caravan. A pokud byste si rovnou chtěli vybrat nejlepší místo pro zaparkování vašeho obytňáku, pak si můžete prostudovat podrobnou mapu kempu, kterou najdete zde. A pokud náhodou neznáte Krk, což u fanoušků cestování s karavanem zrovna nepředpokládáme, můžete se podívat třeba sem. Krk je nádherný ostrov s bohatou historií a mnoha skvělými tipy na výlet. Takže kam vyrazíte vy?

Všude dobře, s karavanem nejlíp!

Pokud nemáte vlastní obytňák a chcete si vyzkoušet dovolenou se zbrusu novým Sunlightem, zbytečně neváhejte! Auto si můžete nacenit, případně rovnou zarezervovat zde.