MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Od dubna zbrusu nové obytné vozy značky Sunlight

Vybírejte a rezervujte zavčas!

Od dubna zbrusu nové obytné vozy značky Sunlight

I když to tak zatím nevypadá - před námi jsou Vánoce a ještě ani nenapadl sníh, nová sezóna pro všechny fanoušky karavanů se neúprosně blíží. Myslet na svoji první jarní výpravu se totiž vyplatí s dostatečným předstihem, protože obytných vozů je pouze omezená nabídka a možnost vybrat si vlastní termín bez ohledu na vytížení vozidel je lákavá. Navíc pro vás máme skvělou zprávu. MAX Caravan pro vás na novou sezónu připravuje zbrusu nové obytňáky značky Sunlight.

Těšit se můžete na polo integrovaný obytný vůz Sunlight T 68 a alkovnu A 70. Oba vozy jsou, jak je pro tuto německou značku typické, komfortně vybavené a vyrazit s nimi na cesty po Evropě bude obrovský zážitek pro všechny karavanisty! Pokud si chcete nejnovější obytňáky z německé automobilky vyzkoušet mezi prvními, buďte ve střehu. Vozy pro vás budou připraveny už od dubna. Zatím tedy máte dostatek času, na to promyslet si, kam a s kým vyrazíte, ale rezervaci raději zbytečně neodkládejte!

Polo integrovaný Sunlight T 68

Obytný vůz, v němž může cestovat a přespat až 5 osob, je nadstandardně vybavený: těšit se můžete na velkoformátovou markýzu, automatický satelit nebo držák na kola. Za zmínku stojí i zvětšený úložný prostor, kterému se lidově říká garáž - na cestu s sebou tak můžete vzít i opravdu objemné vybavení.

Alkovna Sunlight A 70

Stejně jako T 68 i alkovna A 70 vám nabídne kromě jiné užitečné výbavy i automatický satelit, velkoformátovou markýzu, praktický držák na kola a větší kapacitu úložné garáže. Obytný vůz Sunlight A 70 však uveze a ubytuje až 6 osob, takže pokud potřebujete vyrazit ve větším počtu, je pro vás ideální volbou.

Kam vyrazíte na první jízdu?

To samozřejmě záleží zcela na vás a zbytečně vám do toho nebudeme mluvit. Pokud jste už ostřílený karavanista, který zbrázdil Evropu křížem krážem, bylo by to i zbytečné. Pakliže uvažujete nad svojí první dobrodružnou výpravou, bude pro vás lepší vybrat si pohodlnou, rozumně dlouhou cestu, kde vás nic nezaskočí. Ale žádný strach, cestovat s obytným vozem není žádná složitá věda a kvalitních autokempů otevřených celoročně je plná Evropa. Stačí si vybrat jen správný směr jízdy. Tak kam vyrazíte? Třeba hned v dubnu a rovnou na jih - sluníčku naproti!