CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES
MAXrental.CZ

Půjčovna obytných vozů a karavanů

Obytné vozy

S obytným vozem můžete cestovat jednoduše a pohodlně celý rok a všechno potřebné si vezete s sebou. Ideální volba pro turisty, kteří jsou neustále na cestě.

Karavany

Zůstáváte delší dobu na jednom místě? Vyrazte s karavanem, přívěs zaparkujete v kempu a na malé výlety do okolí si vystačíte s osobákem.

Obytné vozy a karavany

Blíží se léto a vy řešíte dovolenou? Vybíráte destinaci a hotel, kde ji chcete strávit? Co zkusit změnu a pro změnu zkusit cestovat a navštívit více pláží a míst v jedné dovolené. Nebo jen být tam, kde se vám zrovna chcete být! Třeba na nepřeplněné pláži, neoficiální pláži, nebo jiném místě bez lidí.

Jaké obytné vozy naše auto půjčovna nabízí a v jaké výbavě?

Můžeme vám zapůjčit zcela nové vozy zakoupené v roce 2015. Na výběr jsou pro Vás připraveny tyto auta: Obytný vůz s alkovnou Sunlight A72 pro 6 osob a obytný vůz bez alkovny Sunlight T68 pro 5 člennou posádku. Obytné vozy bez problémů pojmou rozměrná zavazadla, letní (i zimní) sportovní potřeby a třeba i kola. Tj. žádné tahání kufrů po letišti. K vozům od nás ZDRAMA dostanete ekologické známky umožňující vjezd do německých měst plus celoroční slevovou kartu ACSI, která Vám umožní využívat výrazných slev v partnerských autokempech. V ceně zapůjčení je havarijní i zákonné pojištění. V případě zájmu vám zapůjčíme i kempový nábytek, GPS navigaci, nebo držák na 4 kola.

Vyberte si Vámi daný termín, dokud ještě není rezervován. Na rezervační kalendář se dostanete kliknutím na konkrétní obytný vůz. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle naší auto půjčovny 602 703 807.

Obytné vozy bez problémů pojmou rozměrná zavazadla, letní (i zimní) sportovní potřeby a třeba i kola. Tj. žádné tahání kufrů a po letišti.

 

K vozům od nás ZDRAMA dostanete ekologické známky umožňující vjezd do německých měst

 

plus celoroční slevovou kartu ACSI, která Vám umožní využívat výrazných slev v partnerských

 

autokempech. V ceně zapůjčení je havarijní i zákonné pojištění. V případě zájmu vám zapůjčíme i

 

kempový nábytek, GPS navigaci, nebo držák na 4 kola.