MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna MAX RENTAL Třebíč

Jsme společnost MAX Rental s.r.o. se sídlem v Třebíči. Patříme mezi největší autopůjčovny na Vysočině. Klademe velký důraz na poskytování nadstandardních a komplexních dopravních služeb.

Naše autopůjčovna Vám může nabídnout zapůjčení osobních, luxusních i užitkových vozů. V nabídce také neleznete i mikrobusy, dodávky, přívěsy a přepravníky aut.

Veškeré nabízené vozy si můžete rezervovat online pomocí našeho rezervačního systému, nebo na telefonním čísle rezervačního centra 603 339 338. Zde se Vám v případě osobní návštěvy bude věnovat odborně vyškolený personál se zájmem o svou práci a vaši spokojenost.

Naší hlavní činností je však dlouhodobý pronájem vozidel a služby operativního leasingu, kde Vám můžeme nabídnout velmi výhodné podmínky.

Díky našim logistickým centrům jsme schopni přistavit vůz na jakékoli místo v České republice. V případě, že si vůz objednáte na více něž 15 dní, tak tuto službu budete mít ZDARMA.

maxrental autopůjčovna

maxrental autopůjčovna

MAX Rental s.r.o. je součástí firmy AUTO Lukášek s.r.o. Ta kromě autopůjčovny poskytuje komplexní služby motoristům.
Patří mezi ně autoservis, pneuservis, auto elektro servis, opravy a lakování karoserií, autopojištění, financování vozidel, dovoz a prodej automobilů ze zahraničí, odtahová služba s NON STOP provozem.

Přijďte se sami přesvědčit a případně rozšířit jejich řady. Věnovat se Vám bude odborně vyškolený personál se zájmem
o svou práci a spokojenost zákazníka.

servis auto lukášek