MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

S karavanem do Chorvatska

Camping Resort Krk

S karavanem do Chorvatska

Chystáte se do Chorvatska? Pak byste neměli minout Camping Resort Krk!

Jeden z nejhezčích chorvatských kempů najdete hned na ostrově Krk, takže to k němu máte – jak se říká, ale nesmíte to brát úplně doslova - co by kamenem dohodil, a když na svoji první cestu v nové sezóně vyrazíte zbrusu novým obytňákem Sunlight, tak si tu nepříliš dlouhou cestu, stejně jako celou dovolenou, užijete opravdu naplno! Ale tentokrát nebudeme mluvit o nejnovějších obytných vozech, i když by si to zasloužily, ale o prvotřídním kempu, který patří k nejhezčím v Chorvatsku, ale dost možná i v celé Evropě. Camping Resort Krk se pyšní pěti hvězdičkami a my se pod každou z nich můžeme podepsat. Pokud se chystáte do Chorvatska, tento kemp byste rozhodně neměli minout. Takže vzhůru na Jadran!

Camping Resort Krk

Na co se v kempu můžete těšit?

Kompletně rekonstruovaný kemp nabízí velmi kvalitní vybavení, a to pro všechny typy návštěvníků, ať už plánujete bydlet ve vlastním obytňáku nebo si chcete pronajmout luxusní mobilní dům. Kemp je dokonale čistý, věnuje velkou pozornost ochraně životního prostředí a myslí na celou rodinu. Důkazem toho je mnoho bazénů, dětských hřišť nebo bohatý animační program. A v kempu budete vítání i tehdy, pokud s sebou na letní dovolenou berete svoje domácí mazlíčky!

Krásná příroda a klidné místo v blízkosti starobylého města Krk – to samo o sobě zní dost lákavě. Ale pozor, to není zdaleka všechno. Pro klienty vyžadující nejvyšší komfort je připraveno luxusní ubytování v Bella Vista Premium Village. Stylové mobilní domy jsou zase ideální pro rodiny a mladé páry. Samozřejmostí jsou krásné a udržované pláže v bezprostřední blízkosti kempu. Vaše ratolesti se kromě mnoha bazénů mohou těšit na dětský vodní park. Možná však využijete i širokou nabídku doplňkových služeb, k dispozici je vám SPA centrum se saunami, které nabízí nepřeberné množství kosmetických procedur. Na bohatý program, který kombinuje sport a zábavu, se můžete těšit od května do září.

Camping Resort Krk

Zkrátka ale nepřijdou ani vaše chuťové buňky, na centrálním náměstí (Piazza) najdete kromě obchodů i pekařství, trh s potravinami a samozřejmě nejrůznější restaurace, ale v kempu nechybí ani dokonale zásobený a vkusně zařízený plážový bar.

Protože mnoho slov hravě nahradí několik fotografií nebo krátké video, můžete se podívat na prezentaci kempu na webových stránkách portálu www.camping-adriatic.com nebo zkouknout kratičké video na facebooku MAX Caravan. A pokud byste si rovnou chtěli vybrat nejlepší místo pro zaparkování vašeho obytňáku, pak si můžete prostudovat podrobnou mapu kempu, kterou najdete zde. A pokud náhodou neznáte Krk, což u fanoušků cestování s karavanem zrovna nepředpokládáme, můžete se podívat třeba sem.

Prostě - Krk je nádherný ostrov s bohatou historií a mnoha skvělými tipy na výlet. Takže kam vyrazíte vy?